Další "SB"

9. května 2008 v 20:25 | glogísek |  Úvodní strana + informace


ítám Vás a zdravím, milí návštěvníci mého blogu.

Takže co Vám chci sdělit dnes ??? Žádnou extra novinku - jenom že jsem svůj blog opět spřátelila. (Ano - já vím jsem v tomto ohledu strašná - skoro co týden nové SB. Ale co já za to můžu když mě o spřátelení požádají majitelé takových blogů, jimž se prostě nedá odolat ??? Tak to vidíte nic ... a já nemám srdce tu nabídku odmítnout, když jsou ony blogy tak "suprové").
Avšak krom toho je tu i jedna negativní zpráva - jeden "spřátelený" blog jsem ztratila. (A tak jsem se zamyslela a došla jsem k závěru, že si musím vytvořit určitá pravidla pro mé SB, jenž by měli dodržovat - a já bych samozdřejmě dodržovala jejich). Zkrátka mám už moc spřátelených stránek - a prostě nechcu mít X stránkový seznam SB, SB jenž by sejně na můj blog nechodili. Stačí mi že budu mít několik SB, ale zato aktivních.

Takže s kým jsem spřátelila tentokráte ???
Takže první blog : http://mord-sitha.blog.cz je zaměřen na fantasy (všeobecně), a musím pochválit - má velmi "vymakaný" desing.
Druhý blog s adresou http://welcome132.blog.cz je zaměřen na různá témata (a tím myslím, že je opravdu všeobecný), jejím majitelem je Anyka.
A třetí blog s linkem http://vladkyna-mori.blog.cz, obsahuje různorodé povídky, citáty a knihy. Její majitelkou je, jak už napovídá adresa blogu, Vládkyňa Siedmych morí. Tento blog má autorku národnosti slovenské - takže si budete muset zvyknout na slovenský jazyk (ale myslím, že si zvyknete okamžitě a blog se Vám zalíbí).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.